Post by Senza dubbio - senzační reklamní předměty
407 followers
Olympijská kolekce ⛷️ ❄️ Po LeMans jsme se nemohli nepodívat na zoubek tomu, jak je na tom merch k aktuální olympiádě. Na oficiálním e-shopu najdete spoustu kolekcí (heritage, minulé hry...), nás ale zajímalo, co je připraveno pro Milano-Cortina 2026. 🧥 Začněme oblečením: Salomon: Kompletní řada od čepic přes mikiny až po batohy. Trochu zmatečně působí jen barevnost – některé produkty označené jako "modré" mají na fotkách evidentně odlišné odstíny. 😕 EA7 Emporio Armani: Italská repre kolekce. Ceny odpovídají značce, ale pozor – nabídka je hodně úzká a spousta velikostí už je pryč. Vlastní produkce: Klasika, které vévodí trička, mikiny a čepice (loga, maskoti, motiv olympijského ohně atd.) Náš favorit? Modrá mikina s tyrkysovými doplňky a čepice „Mesh back“. 🧢 🎁 A co nabídka mimo oblečení? Tady to bohužel trochu drhne. Maskoti Tina a Milo v plyši? Nedostupní. Zbyly jen hrnky či klíčenky. U plyšáků zachraňuje situaci jen pár motivů paralympijského maskota. Podle e-shopu frčí hlavně odznáčky a postery. Nám padl do oka poster 1956–2026, který už putuje do košíku a zdobit k nám do kanceláře. Pro sběratele je tu pak ještě třeba oficiální hokejový puk s efektní plaketou. Zbytek je ale taková „nuda“ – hrnek, láhev a konec. Batůžek, který nás zaujal, je bohužel také nedostupný, ale snad ještě v nabídce bude. Určitě si nechceme hrát na nějaké arbitry nebo chytrolíny, co jen kritizují, ale celkově nám přijde ta kolekce mimo oblečení dost „podceněná“. Zvlášť když sami denně vidíme, jak krásně se dá vyhrát třeba s lahvemi (speciálně pro sportovce) nebo i s elektronikou, kterou v e-shopu nenajdete vůbec. 😢 A co nám přijde jako největší škoda? Že se kromě pár triček skoro vůbec nemyslelo na malé sportovce, kteří o své olympiádě zatím jenom sní. Je to podle nás nevyužitý potenciál tak obrovského brandu. 💡 Tip na závěr: Náhodou jsme ale narazili na jeden oficiální licencovaný olympijský produkt, který v tomhle e-shopu sice nenajdete, ale mohl by vás zaujmout. Odkaz v komentářích! 👇