Post by Dmytro Riabtsun

front-end developer

Маленький крок для людства, але величезний крок для мене! Майже рік тому, я покинув чудовий колектив де провів найнасиченіші 5 років свого життя. Я покинув омріяну багатьма людьми стабільність, який не який соцзахист та інші "плюшки" наскільки їх може гарантувати наша з вами улюблена батьківщина. А все це для того, щоб вийти з зони комфорту, щоб мати змогу розвиватися тут і зараз, щоб приділяти увагу навчанню і не відволікатись на те, що тебе тримає. І ось на виході ще один, ще не старий, але вже й мабуть не молодий "вайтішнік", котрий має безліч стимулу та мотивації почати все з чистого аркуша.... (Агов HR'и я тут😂). А ну ще й певні знання розуміється також в додачу.))) Хочу подякувати Компьютерная школа Hillel (IT School) та особисто Oleksandr Plakhotenko за те що допомогли здолати цю першу сходинку!

Post content