Post by Oksana Kvytkivska

Lead Talent Acquisition Specialist (B2B&B2C) Kyivstar

Сьогодні рівно 8 років, як я приєдналася до HR-команди після роботи в контакт-центрі 💛Київстар Колись у мене повірили Svitlana Konchanina &Yevgeniya Yedynach й дали шанс спробувати нову роль на позиції молодшого фахівця команди рекрутменту. У контакт-центрі Київстар я провела 3 роки, і цей досвід став для мене справжнім фундаментом, навчив комунікації, стресостійкості та допоміг глибше зрозуміти бізнес зсередини. Зараз часто говорять, що досвід роботи в одній компанії це «зона комфорту», з якої потрібно виходити. У мене на це є свій погляд, якщо компанія велика, структурована, відкрита до розвитку своїх людей і дає інструменти все залежить від тебе. Якщо ти готовий(а) брати можливості, рости й пробувати нове розвиток неминучий. За цей час у мене було багато навчання, тренінгів і, що найцінніше — можливість працювати над крутими проєктами, які формували мене як професіонала. Зараз у мене ще один виклик- я розвиваю себе у ролі Team Lead невеликої, але дуже сильної команди. Команди, з якою хочеться ділитися досвідом, підтримувати, розвиватися разом і робити ще більше класних речей. Вдячна за цей шлях і з нетерпінням дивлюсь у майбутнє ✨

Post contentPost contentPost content