Post by Nataliia Radosavljević, Spec Pharm, MBA
Strategy Advisor | Pharma Brand Performance Consultant | Author & Lecturer | Mentor | Cultural mediator
Свята культурного медіатора. Частина 2. В неділю на Великдень зібралися великою компанією наших вимушених переселенців на Аді Циганлії в Белграді. Це популярне місце активного відпочинку для жителів і гостей міста, що крім різних спортивних майданчиків має дві гарно облаштовані пікнік зони. Познайомилися з новенькими, поспілкувалися, посмажили шашлики, посмакували, порухалися, послухали музику.... чудово провели час в святковий і сонячний день. До речі, назва "Ада Циганлија" не має ніякого відношення ані до пекла, ані до циган. Багата сербска мова має 2 слова для позначення островів, і от саме острови на річках позначаються словом "ада". Назва ади на річці Сава - [Циганлія] - походить від кельтських слів singa (острів) та lia (підводна земля), що з часом стало власною назвою. Дякуємо волонтерам неформальної організації Радосна за зайняті найкращі місця, смачно замариноване м'ясо, логістику всього необхідного, роботу біля мангалу та створену атмосферу свята! Дякуємо Гуманітарній організації Jesuit Refugee Service - Serbia за фінансову підтримку святкування. Христос Вокресе! з повагою, Наталя культурний медіатор ГО JRS Serbia