Post by Krzysztof Dereszyński
.NET Developer w Forcom Sp. z o.o.
Z radością dzielę się wiadomością o ukończeniu studiów Magister inżynier (Mgr inż.) na uczelni Politechnika Poznańska!
.NET Developer w Forcom Sp. z o.o.
Z radością dzielę się wiadomością o ukończeniu studiów Magister inżynier (Mgr inż.) na uczelni Politechnika Poznańska!