Post by E-klub
104 followers
S blížícím se začátkem nového semestru bychom vám rádi oznámili významné změny ve vedení našeho studentského spolku. Po roce a půl prezidentování nastal čas, aby v duchu tradice našeho spolku Magdaléna Báčová společně s Daniel Matoušek předali pomyslné žezlo svým nástupcům. Těmi se počínaje 1.2. stávají Ondřej Vo Quang a Tomáš Fencl . Ondra bude mít na starost společenské aktivity🕺 a Tomáš se bude starat o akademickou sekci. 📚 Děkujeme dnes již bývalým prezidentům za jejich proaktivitu a práci, kterou pro náš spolek odvedli. Po jejich působení nám zůstává mimo jiné i nové logo spolku a my se již nyní těšíme, s čím nás potěší naši noví prezidenti, kterým přejeme hodně štěstí v jejich nové roli. 😊 —————————————————————— With the upcoming summer semester we would like to inform you about the changes in the management of our association. Based on our habits after a year and a half, Magdaléna Báčová and Daniel Matoušek decided to hand over the leadership to their successors - Tomáš Fencl and Ondřej Vo Quang. Ondřej will manage social activities after Magdaléna and Tomáš will be responsible for academic activities after Daniel. We would like to thank to our previous leaders for their deployment and activity and wish the best to our new leaders! 🤗